Отзывы о компании Оптичний Оазис
- Віталій Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Володимир Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не достатнє затемнення,єдиний недолік в окулярах,але ж не всі полюбляють,,темряву" на мій погляд треба робити опис ступеня затемнення лінз,.Для мене дуже прозорі .
- Микола М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Окуляри дуже якісні,відправили швидко.Дякую.
- Борис Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Роман О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Валерій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лариса Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очки супер , закажу всем своим родственникам.
- Сергій Ю.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
Я замовила +4 , отримані окуляри мали маркування +4, але фактично вони цим діоптріям НЕ відповідають. По факту там + 3. І також не відповідає опису ширина оправи. Але самі окуляри гарні.
- Тетяна Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
