
Простота, зручність, комфорт!
Простота, зручність, комфорт! Чохол для окулярів з тканини на кнопці. Чохол схожий на кармашек, не жорсткий. Товстий шар тканини, зносостійкий. Доволі багато функціональний. Можна помістити навіть двоє окулярів або використовувати для інших предметів (телефон, купюри, тощо) - кармашек-органайзер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Форма | Класична |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Спосіб закривання | Блискавка |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 70 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴




