
Скляні фотохромні окуляри для зору, чоловічі металеві, на флексі. Хамелеон, ФХС. Окуляри скло Авіатор Краплі. Коричневі +6.0
465 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 614-35-45
- +380 (95) 407-39-16
Переваги:
- Затемнюються на СОНЦІ у коричневий колір
- Захищають очі від шкідливого впливу сонця
- Знімають напруження очей
- Прекрасно підходять для щоденного носіння.
Окуляри зі скляною лінзою
Чоловічі окуляри для зору зі скляними лінзами в стилі Авіатор. Краплі. Тонка оправа виготовлена з міцного металу. Лінзи закріплені повнооправою. Скляні лінзи мають низку переваг:
1. Скло має високі оптичні властивості.
2. Зносостійкість до подряпин.
3. Сучасні технології виготовлення скляних лінз дають змогу їх зробити максимально тонкими, що неабияк знижує їхню вагу та покращує естетичний вигляд окулярів.
Оправа з подвійним мостом
Конструкція оправи з подвійним мостом має величезну популярність на ринку, яка переходить із року на рік. Оскільки така оправа ще більше підкреслює стиль і робить окуляри стійкішими до навантажень.
Широкий діапазон діоптрій (від - 6.00 до + 6.00).
Міжосьова відстань стандартна 62-64 мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Метал |
| Тип лінз за матеріалом | Мінеральні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Авіатор |
| Колір | Золотистий |
| Тип окулярних лінз | Афокальні |
| Індекс заломлення | 1,49 |
| Мінімальна оптична сила | -6 дптр |
| Максимальна оптична сила | 6 дптр |
| Дизайн лінз | Сферичні |
| Тип лінз за оптичною дією | Стигматичні |
| Положення головного фокуса | Негативні |
| Колір лінз | Фотохромні лінзи |
| Кріплення | Втулкове |
| Складна оправа | Ні |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Вага | 100 г |
| Діоптрія | +6.0 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана оправа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴
